Kalender U19 Landelijk

Reeks  A.  Ronde 2
Datum Uur Thuis-Team Uit-Team Uitslag Sporthal
25-nov-18 05u00 BBC Jeugd Gentson K-Basketteam Kortrijk  73-70 Leopoldskazerne
02-dec-18 13u00 K-Basketteam Kortrijk B.M. Waregem 00-00 SC Mimosa
22-dec-18   K-Basketteam Kortrijk Kangoroes Pitzemburg 00-00 SC Mimosa
05-jan-19 13u00 DBC Houthalen K-Basketteam Kortrijk 00-00 Sporthal Lakerveld
12-jan-19 12u00 K-Basketteam Kortrijk BBC St. Katelijne Waver 00-00 SC Mimosa
19-jan-19   K-Basketteam Kortrijk Avanti Brugge 00-00 SC Mimosa
19-jan-19 10u00 Basket Willebroek K-Basketteam Kortrijk 00-00 Gem. Sporthal
02-feb-19 12u00 K-Basketteam Kortrijk BBC Deinze Nazareth 00-00 SC Mimosa
09-feb-19 10u00 Phantoms Basket Boom K-Basketteam Kortrijk 00-00 Braxhall
12-feb-19 12u30 K-Basketteam Kortrijk BBC Jeugd Gentson 00-00 SC Mimosa
24-feb-19 11u00 B.M. Waregem K-Basketteam Kortrijk 00-00 De Treffer
02-mrt-19 12u30 K-Basketteam Kortrijk Phantoms Basket Boom 00-00 SC Mimosa
16-mrt-19 12u00 BBC St. Katelijne Waver K-Basketteam Kortrijk 00-00 TC Heiveld hal3
30-mrt-19 12u30 K-Basketteam Kortrijk DBC Houthalen 00-00 SC Mimosa
27-apr-19 12u30 K-Basketteam Kortrijk Basket Willebroek 00-00 SC Mimosa
05-mei-19 13u30 K-Basketteam Kortrijk BBC Deinze Nazareth 00-00 SC Mimosa
Reeks  D.  Ronde 1
Wedstrijdnr. Datum Uur Thuis-team Uit-team Uitslag Sporthal
 LAM1921DCD07 01-sep-18 12u30 K-Basketteam Kortrijk  Avanti Brugge
00-00  SC Mimosa
 LAM1921DCA01  08-sep-18  12u30 K-Basketteam Kortrijk  KB Oostende Bredene
87-40  SC Mimosa
 LAM1921DDC02 15-sep-18 12u00  Avanti Brugge K-Basketteam Kortrijk    00-00 Sportzaal “de Polder
 LAM1921DFC03 23-sep-18 10u00 BBC Deinze Nazareth K-Basketteam Kortrijk    00-00 Sporthal Nazareth
BLAM19VR0301 29-sep-18 15u00 Sparta Laarne K-Basketteam Kortrijk 00-00 Gem. Sporthal
 LAM1921DCE04 06-okt-18 12u30   K-Basketteam Kortrijk    Blue Cats Ieper 00-00  SC Mimosa
 LAM1921DBC05 13-okt-18 10u00  BC Blue Stars Brugge
K-Basketteam Kortrijk  32-108 Sportpark ’t Veld
 LAM1921DCF08 20-okt-18 12u30   K-Basketteam Kortrijk  BBC Deinze Nazareth 00-00  SC Mimosa
BWVM19VR0101 27-okt-18 11u30 Wytewa Roeselare A. K-Basketteam Kortrijk  00-00 Sporthal Beveren
 LAM1921DAC06 28-okt-18 13u30 KB Oostende Bredene K-Basketteam Kortrijk  00-00  Ter Polder
 LAM1921DEC09 04-nov-18 12u30   Blue Cats Ieper K-Basketteam Kortrijk  00-00 Sted. Sporthal
 LAM1921DCB10 10-nov-18 12u30 K-Basketteam Kortrijk  BC Blue Stars Brugge 00-00  SC Mimosa