Kalender U16 Landelijk

Reeks  H.  Ronde 2
Datum Uur Thuis-Team Uit-Team Uitslag Sporthal
24-nov-18 16u00 Basket Blankenberge K-Basketteam Kortrijk  00-00 d’ Hoogploate
01-dec-18 13u00 K-Basketteam Kortrijk  Wytewa Roeselare 56-50 Sporthal Hiepso
19-jan-19 14u10 Sgolba Aalter K-Basketteam Kortrijk 00-00 Sportpark Aalter
02-feb-19 13u30 K-Basketteam Kortrijk Avanti Brugge 00-00 Sporthal Hiepso
09-feb-19 16u45 BBC Spie Izegem K-Basketteam Kortrijk 00-00 Sporthal Kachtem
17-feb-19 12u30 K-Basketteam Kortrijk KBBC Oostkamp 00-00 Sporthal Hiepso
23-feb-19 13u00 Basket Sijsele K-Basketteam Kortrijk 00-00 Sportpark ’t Veld
03-mrt-19 10u30 K-Basketteam Kortrijk Basket Blankenberge 00-00 Sporthal Hiepso
09-mrt-19 16u15 Wytewa Roeselare K-Basketteam Kortrijk 00-00 Schiervelde
17-mrt-19 11u30 K-Basketteam Kortrijk Basket Sijsele 00-00 Sporthal Hiepso
13-apr-19 14u00 KBBC Oostkamp K-Basketteam Kortrijk 00-00 De Valkaart
27-apr-19 13u30 K-Basketteam Kortrijk Sgolba Aalter 00-00 Sporthal Hiepso
04-mei-19 11u30 K-Basketteam Kortrijk BBC Spie Izegem 00-00 Sporthal Hiepso
11-mei-19 10u00 Avanti Brugge K-Basketteam Kortrijk 00-00 “De koude keuken”
Reeks  F.  Ronde 1
Wedstrijdnr. Datum Uur Thuis-team Uit-team Uitslag Sporthal
BLAJ16VR0201 19-aug-18 15u00 K-Basketteam Kortrijk  Bavi Vilvoorde 34-122 Sporthal Hiepso
BWVJ16VR0101 25-aug-18 15u30 Basket Sijsele K-Basketteam Kortrijk  64-48  ’t Veld
LAJ1621FCD07 01-sep-18 10u00 BBC Zele K-Basketteam Kortrijk  58-48 V.H.V.D.
LAJ1621FDC02 16-sep-18 12u30 K-Basketteam Kortrijk  BBC Zele 56-53 Sporthal Hiepso
LAJ1621FDE03 23-sep-18 13u30 Hexia Zwevegem-Deerlijk K-Basketteam Kortrijk  90-35 Sporthal Hiepso
LAJ1621FDF05 06-okt-18 13u30
K-Basketteam Kortrijk  Wytewa Roeselare 52-73 Sporthal Hiepso
LAJ1621FAD04 07-okt-18 11u00 JBT Holstra Wevelgem K-Basketteam Kortrijk  87-37 De Schelp
LAJ1621FED08 21-okt-18 11u00 Hexia Zwevegem-Deerlijk K-Basketteam Kortrijk  00-00 Bekaert SC
LAJ1621FDA09 04-nov-18 12u30 K-Basketteam Kortrijk JBT Holstra Wevelgem 71-79 Sporthal Hiepso
LAJ1621FFD10 10-nov-18 14u30 Wytewa Roeselare K-Basketteam Kortrijk  59-48 Schiervelde