WEEKKalender 

 

  • Zaterdag 14 Oktober 2017
      09u30 K-BTK U12 B. K-BTK U12 F. 49-45 Sporthal Hiepso
      11u30 K-BTK U18 B.  Melco Ieper B. 99-31 Sporthal Hiepso
      12u30 K-BTK U12 A. Avanti Brugge B. 138-23 SC Mimosa
      15u30 K-BTK U14 Land.   Gent-Oost Eagles A. 75-68 Sporthal Hiepso
      17u15 K. Basket Avelgem B.  K-BTK Heren C.  64-71 Ter Muncken
       20u30  K-BTK Heren A.  St. Nilkase Condors  74-79 Sporthal Hiepso 
    Zondag 15 Oktober 2017
      09u00 Bobcat Wielsbeke B. K-BTK U14 B.   76-34 Sporthal Hernieuwenburg
      10u30 K-BTK U21 Land.    BBC Spie Izegem   A. 75-62 Sporthal Hiepso  
      10u45 Bobcat Wielsbeke B K-BTK U12 D.  MERCI Sporthal Hernieuwenburg
      11u00 Basket Moorsele A. K-BTK U21 B.  75-62 Gem. Sporthal
      12u30 K-BTK U16 Land.  Holstra Wevelgem A. 88-66 Sporthal Hiepso  
      13u00 Panters Baasrode  A. K-BTK U18 Land.    65-80 Pantershal
    Zaterdag 21 Oktober 2017
      09u30 K-BTK U08 A.  Hexia Zwevegem Deerlijk   Sporthal Hiepso  
      09u30 K-BTK U10 C.  Basket Avelgem   Sporthal Hiepso  
      10u00 Racing Brugge K-BTK U21 Land.    00-00 KTA Brugge
      10u30 BBC Desselgem A. K-BTK U12 E.  00-00 Leiestadion
      11u30 K-BTK U08 B.  BC Kortrijk Sport A.   Sporthal Hiepso 
      11u00 BBC Rozenbeka A. K-BTK U10 B   Mandelmeersen
      13u00 Basket Blankenberge A. K-BTK U12 A.  00-00 ‘d Hoogploate
      13u00 Bavi Vilvoorde K-BTK U14 Land.  00-00 Sted. Sporthal
      13u15 K-BTK U10 A.  J. Scaldis Zwevegem A.   Sporthal Hiepso  
      14u30 Bobcat Wielsbeke B K-BTK U10 D.    De Vlaschaard
      15u00 K-BTK U18 Land.    Basket Willebroek 00-00 Sporthal Hiepso  
      16u00 Basket Blankenberge A. K-BTK U18 B.  00-00 ‘d Hoogploate
      17u00 K-BTK U14 B.  BBC Rozenbeka 00-00 Sporthal Hiepso  
      18u30 BBC Desselgem B. K-BTK Heren C.    00-00 Leiestadion
      20u30 Black Boys Erpe Mere A. K-BTK Heren A.  00-00  Sint Bavo
    Zondag 22 Oktober 2017
      10u00 K-BTK U21 B.  Basket Moorsele A. 00-00 Sporthal Hiepso  
      12u00 K-BTK U16 Land.    Bavi Vilvoorde 00-00 Sporthal Hiepso 
      15u00 Wytewa Roeselare B.  K-BTK Heren B.   00-00 Schiervelde
    Zaterdag 28 Oktober 2017
               
               
    Zondag 29 Oktober 2017
               
               
    Woensdag 01 November 2017
     B 09u30 K-BTK U21 Land.     Basket Tongeren  00-00 Sporthal Hiepso   
    B 11u00 Basket Brasschaat K-BTK U18 Land. 00-00 Sportoase Elshout
    B 15u00 K-BTK Heren A. Soba Antwerpen A. 00-00 Sporthal Hiepso  

     

  • Vrijdag 13 Oktober 2017
     B 21u00 Phantoms Boom A.   K-BTK Dames A.  53-43  Braxhal
    Zaterdag 14 Oktober 2017
      09u30 K-BTK U12 B. K-BTK U12 F. 49-45 Sporthal Hiepso
      14u30 K-BTK U16 Land.  Blue Cats Ieper A. 63-53 SC Mimosa
      15u00 BBC Koksijde A. K-BTK U14 GO.  57-55 Gem. Sporthal
      16u30 K-BTK U16 GO.  BC Blue Stars Brugge B. 38-41 SC Mimosa
      16u30 BBC Houtem B.   K-BTK Dames A.  55-63 De Fabriek
      18u30   K-BTK Dames D.  BC Knokke-Heist B. 76-32 SC Mimosa
      20u30  K-BTK Dames C.  Hermes Oostende A. 51-44   SC Mimosa
    Zondag 15 Oktober 2017
      09u30  K-BTK U12 C.  Melco Ieper D. 85-27    SC Mimosa
      13u30 K-BTK U14 Land.  Hasselt BT A. 82-51 SC Mimosa
      15u30 K-BTK U19 Land.  DBC Osiris Aalst A. 137-28 SC Mimosa
    Zaterdag 21 Oktober 2017
      12u30 BBC Desselgem B. K-BTK U12 C. 00-00 Leiestadion
      12u30 K-BTK U19 Land.  Hexia Zwevegem Deerlijk 00-00  SC Mimosa
      14u30 K-BTK U16 Land.  Hexia Zwevegem Deerlijk 00-00  SC Mimosa
      18u30 B.C. Blue Stars Brugge A. K-BTK Dames D.   00-00 Sportpark ’t Veld
      18u30  K-BTK Dames B.   BBC Schelle A. 00-00  SC Mimosa
      20u30 B.C. Blue Stars Brugge A.  K-BTK Dames C.   00-00 Sportpark ’t Veld
       20u30  K-BTK Dames A.   Basket Blankenberge A. 00-00  SC Mimosa
    Zondag 22 Oktober 2017
      09u30 K-BTK U16 GO.  Red Sharks Koekelare A. 00-00 SC Mimosa
      11u30 K-BTK U08 C.  BT Holstra Wevelgem C.   SC Mimosa
       16u00 K-BTK U19 Land.  D.S. Waregem  00-00 SC Mimosa 
    Zaterdag 28 Oktober 2017
               
               
    Zondag 29 Oktober 2017
               
               

  •   Kaarting 10-nov-17 OC Lange Munte
      Kerstquiz 22-dec-17 OC Lange Munte
      Optreden “Gili” 11-jan-18 Schouwburg
      Stoofvleesfestijn  04-feb-18 OC Lange Munte 
      Paasactie    

O : Oefenwedstrijden
B : Bekerwedstrijden

 

Nieuws en wedstrijdverslagen

 

Felbevochten maar verdiende overwinning!

BBC Basket Houtem B. - K BTK Dames A. 55-63 Houtem staat in de middenmoot van onze reeks, maar het is een ploeg die blijft vechten en nooit opgeeft. We ...
Meer Lezen
/ Dames A

Verdiende nederlaag na ondermaatse prestatie!

K -Basketteam Kortrijk A - Kon. Sint-Niklase Condors A 74-79 De thuisploeg opende de score maar maakte vrij snel kennis met een hard verdedigend Sint-Niklaas dat met viriel basketbal het ...
Meer Lezen
/ Heren A

Moeilijker dan verwacht.

K-Basketteam Kortrijk Dames A. - BC Schoten Brasschaat B. 74-60 Brasschaat stond derde laatste in het klassement met maar 1 overwinning op hun actizf, maar we wisten op voorhand dat ...
Meer Lezen
/ Dames A

K-Basketteam Kortrijk U08 C. – Olympos Marke A.

Zondag rond aperitieftijd ging onze tweede wedstrijd van het seizoen door in onze thuishaven Mimosa. Tegenstander Marke, die slechts met 5 spelertjes was opgedaagd, voelde de rood-witte bui al hangen ...
Meer Lezen
/ U08 C

Grossist in balverliezen en slechte passes!

BBC SPIE IZEGEM A. - K-BASKETTEAM KORTRIJK HEREN A. 93-90 nv De thuisploeg had duidelijk de bedoeling om geen kadotjes uit te delen. Ze verrasten van bij de aanvangsfase door ...
Meer Lezen
/ Heren A

Verdiende TEAM overwinning!

KBBC Sparta Laarne B. - K Basketteam Kortrijk Dames A. 62-71 Laarne staat bij ons gekend als een geducht tegenstander, een ploeg die nooit opgeeft, remember de nederlagen vorig seizoen ...
Meer Lezen
/ Dames A